Blog

Bezplatná poradna pro hubnutí a zdravý životní styl

O kurzech hubnutí na internetu jsem již kdysi psal v tomto článku, ale bohužel všechny kurzy byly placené a jediný, který jsem nakonec uvedl, mě při absolvování do značné míry zklamal. Od napsání tohoto článku jsem se snažil najít další alternativy na bezplatné kurzy hubnutí, ale nic jsem neobjevil, snad tedy až dosud. Dietologická poradna od firmy Naturhouse je u nás novinkou a ohlasy jejich klientů na internetových diskuzích jsou pozitivní, i když bez dodatečného zakoupení doplňku stravy se při hubnutí většinou neobešli.

 

Bezplatná poradna pro zdravé hubnutí

Nevíte-li si se svou váhou a životním stylem rady, poskytnou vám poradny zajímavou možnost bezplatné pomoci včetně zdravotní konzultace a sestavení jídelníčku na míru. Tento “kurz” sice není online, ale pobočky firmy Naturhouse, ve kterých konzultace probíhají, jsou dostupné v každém větším městě.

 

Jak probíhá návštěva ve výživové poradně?

Dieta ovoce

První návštěva výživové poradny trvá asi 30 minut, během nichž proberete s dietologem svůj zdravotní stav a zaměříte se na své stravovací problémy. Následně je provedeno bezplatné měření pomocí biorezonátoru – přístroje, který pomocí neškodných elektrických impulzů určí na základě elektrického odporu vašeho těla množství tuku, vody a svalové hmoty.

Na základě prvotního vyšetření je pak dietologem vytvořen přimo pro vás na míru jídelní plán a doporučeny podpůrné přírodní přípravky, které si můžete, ale nemusíte zakoupit. Další konzultace pak probíhají obvykle jednou týdně a trvají jen 15 minut, během nichž probíráte své pocity a výsledky z hubnutí a dále upravujete nastavený režim.

Součástí každé poradny je také prodejna kvalitních a prověřených doplňků stravy, které si ale samozřejmě kupovat nemusíte. Pamatujte, že poradenství a konzultace jsou vždy zdarma!

[alert type=”e.g. block, error, success, info” title=””]Pozor! Nejedná se o šmejdy. Firma Naturhouse je ověřená miliony klientů z celého světa, jinak by na této stránce tento článek nevzniknul.  [/alert]

 

Co je Naturhouse?

Naturhouse je firma působící ve 40 zemích s více než 4 miliony klientů. V České republice se tato firma objevila teprve nedávno a přesto již má 60 poboček a desítky tisíc klientů, kterým jejich poradci pomáhají hubnout. Mimo bezplatné poradenství se firma zabývá také vývojem nových výrobků pro hubnutí a sleduje nejnovější vědecké výzkumy v oblasti životního stylu, které převádí do praxe.

Výhody tohoto poradenství

  • Bezplatné sestavení dietního plánu
  • Jídelníček na míru a podle vašich potřeb zdarma
  • Pravidelné konzultace s odborníkem
  • Snaha dosáhnout změny životního stylu a ne jen krátkodobé diety
  • Firma s dlouhodobými zkušenosti a milióny spokojených klientů po celém světě

Názor autora článku

Asi nejvíce bych u se této firmy obával přílišného nátlaku na nákup hubnoucích doplňku, neboť z bezplatného poradenství se takto velká firma, jakou je Naturhouse jaksi neuživí. Na druhou stranu obrovské množství klientů a raketový rozvoj firmy v této republice naznačuje, že mé obavy jsou zbytečné a Naturhouse o své klienty pečuje a do ničeho je nenutí. Ostatně jejich konzultace jsou bezplatné, a pokud by se vám nezamlouvaly, nemusíte již znovu přijít. Návštěva pobočky vás bude stát nanejvýš vložený čas, což jistě není velká ztráta, ať už bude výsledek návštěvy jakýkoli.

Chcete-li vyzkoušet bezplatné poradenství, stačí zadat své údaje do formuláře a zástupce firmy se vám sám ozve a domluví s vámi schůzku na vybrané pobočce.

Jedna reakce na “Bezplatná poradna pro hubnutí a zdravý životní styl

  1. Sjednání konzultace u výživového poradce můžu jen doporučit. Velkou výhodou je, že vám sestaví jídelníček přesně podle vašeho metabolismu a stylu života. Navíc do něj zařadí i potraviny, kterých si v obchodě sami ani nevšimnete. A hubnutí je ze 70% o stravě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.