Kurz výroby svíček z pláství včelího vosku

Nedávno se ke mně dostal podle mne naprosto úžasný kurz, který určitě zaujme všechny tvořivé lidičky. Jedná se o videokurz výroby svíček z voskových pláství, který má šest lekcí a je k dispozici bezplatně na slovenských stránkách kreativní kurzů Dielnicka.sk, takže si při výuce můžete i oprášit znalost slovenštiny. 🙂

Co se v kurzu naučíte?

Dozvíte se něco málo o vlastnostech vosku, jak vybrat správnou tloušťku plástve a vhodný knot, aby svíčka hořela. Kromě samotné výroby svíček se naučíte vyřezávat vosk a svíčky dozdobovat, nebo například výrobu svíček z vícebarevných kombinací vosku. Kurz je vhodný pro začátečníky a dokonce i pro děti, takže se nemusíte bát, že něco nezvládnete.

 

 

K účasti v kurzu je potřebná registrace, ale pokud používáte Facebook, zabere vám to pár sekund. Kurz začnete kliknutím na obrázek.

Kurz výroby svíček

Kurz výroby čajových svíček a plovoucích svíček z různých materiálů

Pokud se vám předchozí kurz zamlouval, mám pro vás nadstavbu. Bohužel tento kurz je již placený, ale je opravdu zajímavý, takže se o něm zmíním. Tento kurz vám ukáže, jak vyrobit čajové svíčky z včelího a palmového vosku a jak vyrobit plovoucí svíčky. Dozvíte se, jak s těmito materiály pracovat a jako bonus se naučíte vyrábět vánoční ozdoby z včelího vosku.

Tento kurz je dostupný až po zaplacení, úvodní video s popisem kurzu je k dispozici zdarma.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.