Mistrovství svádění – jak získat partnerku

Dámy prominou, ale tento kurz je určen pouze pro muže, ale nebojte se, i pro Vás se snad brzy něco najde 🙂
Tento kurz Vám může pomoci najít si vyvolenou svých snů. Mistrovství Svádění je online videokurz, který má pomoci zlepšit postavení českých mužů vůči ženám a naučit je umění svádění, aby si muži mohli vybírat a měli u žen úspěch. Po jeho absolvování můžete všechny tyto znalosti a dovednosti používat i v jiných oblastech osobního a profesního života, neboť některé zákonitosti pozvednou Vaše já o několik úrovní výše a úspěch se Vám začne dostavovat v mnoha oblastech. Vše totiž závisí na Vašem chování a myšlení a kurz Mistrovství Svádění Vám ukážeme tu správnou cestu k novému životu.

Tento kurz je složen ze dvou částí, první část kurzu je zdarma. Pokud se do ní zapojíte, získáte knihu 10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš a přístup k prvnímu videu (dostupné 3 dny od registrace), které pojednává o tom, kdy a proč se někomu začínáme líbit a uvozuje základní principy svádění. Ve druhém videu (dostupné za 5 dnů od prvního) se dozvíte, jak celé svádění funguje a projdete jednotlivé fáze, na které se nesmí při úspěšném svádění zapomenout.

Následuje placená část kurzu, která trvá celkem 3 měsíce, vždy po týdenních blocích, kdy každý týden uživatel dostane přístupné jedno dlouhé tematické video jdoucí ve sledu, aby se toho maximum naučil a skutečně začal mít u žen úspěchy. V kurzu se zaměříte například na úpravu své vizáže, styl neodolatelného muže, na to, co ženy opravdu chtějí, či na detailní rozebrání všech možných situací za asistence figurantky (atraktivní dívky) na příkladech ve videu.

Bonusy:

Kniha 10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš (zdarma pro každého).

V průběhu placeného kurzu získáte několik tematických ebooků a na závěr prémiové video a lístek na osobní účast v reálném kurzu v Praze či Brně.

 Cena placené části je 3999Kč, pro spuštění kurzu je nutná registrace

Pokud o kurzu přemýšlíte, doporučuji nejprve zhlédnout tuto diskuzi. Najdete v ní odkazy na prakticky celý prémiový kurz. PS: Já bych si tento kurz rozhodně nepořídil, ale třeba se najde někdo, koho zaujme.

button

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.