Moderní šití – lehce, rychle, zábavně

Kurz moderního šití je určen pro každého a vůbec nevadí, pokud jste v životě nepřišili ani knoflík. V kurzu se například naučíte, jak ušít svůj vlastní polštářek, jak obarvit a potisknout látky a také jak vyrobit panenku z úvodního obrázku. Pokud máte doma děti, budou jistě z těchto hraček nadšené, zvláště když jim dovolíte pomáhat s jejich výrobou. Kurzem vás provede paní Katka Dachovská, zkušená švadlena a výrobkyně hraček pro děti.
Celý kurz se skládá ze dvou částí. V prvních třech lekcích, které jsou bezplatné dozvíte něco o používaném materiálu, ušijete si ozdobný obal na polštář, naučíte ne šít krásné maňásky, které můžete vidět na obrázcích a ve finále si vyrobíte pár ozdůbek, které budou jistě zkrášlovat váš domov. V prémiové části, která je již bohužel placená se naučíte šít další výrobky a rozšíříte si znalosti, které jste se dozvěděli v základním kurzu.

Některé komentáře účastníků kurzu:

Dobrý den Katko, také jsem samouk v šití. Polštářky ráda šiju pěkná inspirace pro vnoučky máte to pěkně vysvětlené,bezva kurz nerada se učím něco čtením. Děkuji a těším se na pokračování. Mirka

Dobrý den Katko,
moc děkuji za Vaše lekce šití nápaditých hraček a věcí. Jsou tak inspirující, že po každém zhlédnutém dílu, mám chuť jít si něco vyrobit. Sama jsem švadlenka samouk a určité detaily se mi objasnily. Je to rychlejší a lepší na zapamatování, než to studovat v knihách.
Ještě jednou děkuji,
Barbora

Hana
Dobrý den Katko, máte krásné kurzy a děkuju za inspiraci :). Pokud to tedy nevadí, Váš nápad jsem použila i pro prodej. Ušila jsem polštářky pejsky a kočičky.
Máte krásné hračky i hezký obchůdek s materiálem, už jsem u Vás před časem i nakoupila. Ať se daří a za sebe i za všechny švadlenky děkuju

Pro vstup do kurzu je potřeba bezplatná registrace

moderní šití

[dreamwork]

 

Autor příspěvku: admin

1 komentář u „Moderní šití – lehce, rychle, zábavně

    Ilona Housková

    (11.1.2014 - 17:18)

    pěkný a názorný llona

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.