práce s časem kurz

Time management – umění práce s časem

Co je time management?

I když si to neuvědomujeme, je práce s časem poměrně náročná dovednost. Někteří lidé zacházejí s časem velice efektivně, ale na druhou stranu jsou i lidé (jako třeba já :)), kteří někdy nestíhají udělat ani základní úkony. To je samozřejmě nepříjemné jak pro člověka samotného, tak pro jeho okolí.

Naučit se time managementu bychom měli nejen kvůli práci ale taky sami pro sebe. Nejde jen o to, že člověk chodí pozdě, nebo neplní úkoly v termínu, ale i pro to, že když nestíháte plnit své povinnosti, jen těžko si pak najdete čas i na zábavu, přátele a rodinu. Správný time management přinese nejen víc času na podnikání nebo práci, ale také pomůže rozvrhnout si úkoly v běžném životě.

5 základních pravidel time managementu

Pokud se chcete naučit s časem pracovat, měli byste se naučit zvládnout několik úkonů:

  • Zapsat si rozvrh náročnějšího dne
  • Pracovat efektivně
  • Být důsledný
  • Umět si vyhodnotit čas a energii, kterou vás bude činnost stát
  • Umět se s někým poradit, když neporozumíte problému

Práce s časem

Bezplatný kurz práce s časem

Všem těmto úkonům se dá samozřejmě naučit a s trochou důslednosti si pak dokážete volný najít čas téměř na vše. Pokud si chcete tyto dovednosti osvojit, můžete vyzkoušet kurz pro práci s časem, který vede lektorka Markéta Málková.

Tento videokurz je jediný, který je alespoň částečně zdarma. Kurz by vám měl pomoci pochopit, jak plánovat svůj časový rozvrh, jak si určit priority a vybrat tu činnost, která je pro vás momentálně důležitá. Posléze se naučíte určit své cíle, které byste chtěli uskutečnit.

Jednoduše řečeno, tento kurz by vás měl naučit hospodařit se svým časem, protože dobrá práce s časem přináší jak peníze, tak také vnitřní pohodu plynoucí z toho, že člověk vše stíhá.

První část kurzu o délce tří lekcí je neplacená. Pokud se vám tento kurz zalíbí, můžete si posléze koupit prémiovou část.

 

 Pro spuštění kurzu je nutné se zdarma zaregistrovat.

Osobní rozvoj

práce s časem kurz

 

Autor příspěvku: David

Redaktor stránek onlinekurzyzdarma.cz Kodér a technik.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.