kurz hubnutí zdarma

Kurz hubnutí online – hubneme zdravě, rychle a efektivně

Všichni chtějí vydělat

Pokud máte problémy s nadváhou, možná jste již někdy zkoušeli najít pomoc na internetu, nejspíše jste ale odešli s nepořízenou. Po zadání hesla „hubnutí“ do vyhledávače na vás vyjedou desítky, ne-li stovky „výhodných“ nabídek od různých odborníků na výživu, specialistů na hubnutí a podobných výdělku chtivých podnikavců. A samozřejmě nemohu zapomenout na obrovské spektrum různých pilulek, mastiček a zaručených návodů na to, jak zhubnout aniž byste museli hnout prstem.
Většina těchto produktů a služeb má navíc někde drobným písmem napsáno, že rychlost a míra hubnutí je individuální a touto formulkou se vlastně zbavují odpovědnosti za výsledek vašeho snažení, a i když jim zaplatíte za produkt nebo službu, ve finále nemusíte zhubnout ani kilo.

10 kilo za týden opravdu neshodíte. Nenaleťte firmám, které nabízejí nesplnitelné zázraky.
10 kilo za týden opravdu neshodíte. Nenaleťte firmám, které nabízejí nesplnitelné zázraky.

Je kurz hubnutí zdarma opravdu zdarma?

Zkrátka okolo hubnutí se točí velké peníze a nejinak tomu je v oblasti online kurzů. Najít na českém internetu online kurz hubnutí, který by byl zdarma, je prakticky nemožné. Pokud něco takového existuje, bude to nejspíš zcela neznámý projekt, nebo bude nevalné kvality. Většina kurzů, které se tváří, že jsou zdarma má nějaké to „ale“. U jednoho kurzu dostanete knížku a jednu lekci a pak platíte, další kurz je omezen na jeden týden a poté si můžete připlatit další služby. Co se týče ceny těchto kurzů, tu se dozvíte většinou až po registraci do programu, což mi nepřijde moc férové.

Naštěstí i mezi těmito kurzy je jedna výjimka potvrzující pravidlo. Jedná se o emailový kurz hubnutí, který má deset lekcí a je k dispozici zcela zdarma. Jednotlivé lekce kurzu chodí na email každé tři dny, takže se nemusíte bát, že nebudete stíhat vstřebávat učivo. V kurzu se naučíte sestavit vhodný jídelníček, dostanete rady jak začít cvičit a velká část kurzu se také věnuje motivaci. Autoři se snaží, abyste to nevzdali a dotáhli své snažení do zdárného konce. Za 30 dní kurzu se dozvíte vše potřebné k úspěšnému hubnutí, na rozdíl od různých „zázračných“ pilulek se sice budete muset více snažit, ale při troše píle se výsledek brzy dostaví.

I zdravá strava může vypadat a chutnat dobře.
I zdravá strava může vypadat a chutnat dobře.

Jak už jsem psal výše, v současnosti neexistuje na českém internetu kurz hubnutí, který by byl úplně zdarma. V případě tohoto kurzu, vám jeho tvůrci po jeho ukončení nabídnou knihu Jak zhubnout navždy a zdravě za poměrně příjemnou cenu 217 Kč. Tuto knihu si samozřejmě nemusíte kupovat. Tento kurz jsem vybral proto, že na rozdíl od podobných kurzů hubnutí získáte měsíc bezplatné výuky, bez jakýchkoli podmínek a cokoli dalšího je nepovinné. Navíc se celou nabídku a cenu knihy dozvíte ještě před začátkem kurzu, což se u podobných firem také nestává.

Bonusy:

Po absolvování kurzu dostanete slevu 100 Kč na zakoupení knihy Jak zhubnout navždy a zdravě a k této knize brožuru 80 tipů a triků jak zhubnout a 20 typů jak dosáhnout čehokoli.

Pro zahájení kurzu je nutné zadat email (budete na něj dostávat jednotlivé lekce).

Po absolvování celého emailového kurzu jsem bohužel byl poměrně zklamán, kurz sice poskytuje pár zajímavých informací, ale je velmi krátky a spíše funguje jako reklama pro knihu.

hubneme online

Autor příspěvku: admin

1 komentář u „Kurz hubnutí online – hubneme zdravě, rychle a efektivně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.