Blog

Psaní všemi deseti – pracujeme s klávesnicí efektivně

kurz psaní všemi deseti

Profesionální program naprosto zadarmo

psaní všemi deseti
Psaní všemi deseti online

Chcete nebo potřebujete psát na počítači rychle? Nebaví Vás hledat písmenka na klávesnici po jednom a chcete zrychlit své psaní a ušetřit si tím čas? S výukovým kurzem Nedatluj to jistě zvládnete.

Kurz je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé pisatele, kteří již něco umí. Hned při první návštěvě si můžete spustit zkušební test a zjistit, jak na tom jste, poté můžete začít s jednotlivými lekcemi. Pokud se zaregistrujete, budou navíc ukládány vaše statistiky a vy tak můžete průběžně sledovat jak se zlepšujete. Svým interaktivním prostředím se kurz Nedatluj hravě vyrovná mnoha drahým výukovým programům pro psaní všemi deseti prsty. A co je na tom nejlepší? Tento kurz je celý zdarma a bez reklam, takže oproti komerčním titulům ušetříte i několik tisíc.

Kurz spustíte kliknutím níže, pokud chcete zaznamenávat své výsledky, musíte se  zaregistrovat (registrace je zdarma)

button

 

Další zajímavé projekty pro psaní všemi deseti

Hodně zajímavým projektem pro výuku psaní je web https://www.psani-deseti.cz , který krom 17 lekcí praktického procvičování nabídne i obsáhlou teorii s popisem problematiky. Do stránky si navíc můžete nahrát vlastní text a procvičovat na něm.

Dalším možností jak začít psát je tento na rozdíl od předchozích částečně placený program, kde si ale můžete po registraci zdarma vyzkoušet prvních deset lekcí kurzu (bez registrace jen 2). Jistá nevýhoda také je, že je tento program se již několik let nevyvíjí, ale pokud vám předchozí projekty z nějakého důvodu nevyhovují, mohou být tyto stránky dobrou alternativou.

Po kliknutí níže budete přesměrováni na stránky kurzu

psaní všemi deseti

Jedna reakce na “Psaní všemi deseti – pracujeme s klávesnicí efektivně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.