Tenisová škola online

tenisová škola

Ještě nikdy jste nedrželi v ruce tenisovou raketu a nevíte, jak s ní zacházet? V tomto článku vám prozradím, kde se můžete naučit teoretické základy tenisu ještě předtím než vyrazíte na kurty. Učit se tenis přes internet je možná zvláštní, ale proč nevyzkoušet něco co je zdarma.

Kurzy tenisu online

Prvním kurzem vás provede profesionální trenér a majitel tenisové školy Advantage v Praze, Dušan Těhník, který vám vysvětlí vše, co je nutné k úspěšnému zvládnuti techniky znát. Dušan je tenisovým trenérem již přes deset let a trénuje desítky profesionálních i rekreačních sportovců. Po skončení kurzu budete teoreticky připraveni na hraní tenisu na skutečném kurtu.
Kurz je dostupný zdarma s prémiovým obsahem. V prvních třech videích se dozvíte absolutní základy hraní tenisu a naučíte se správně hýbat a držet pálku. Pokud se Vám bude kurz líbit, můžete v placené prémiové části tyto znalosti dále prohloubit.

Pro vstup do kurzu je potřeba bezplatná registrace

button

Další možností, kde můžete načerpat informace, je tenisová škola České televize. Nejedná se přímo o kurz, pouze přepis obsahu jednoho pořadu o tenisu vysílaného v devadesátých letech. Tento seriál má celkem 14 dílů a i přes své stáří nabízí plno hodnotných informací o tomto sportu.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.